کليه کاربراني که قصد عضويت و استفاده از سامانه کمک پلاس را دارند ، بايد مفاد اين توافق نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضويت و استفاده از سامانه کمک پلاس کنند.
عضويت در سامانه کمک پلاس و يا استفاده از آن به منزله مطالعه و قبول شرايط استفاده و عضويت و قوانين و مقررات مربوطه است.
* بند 1
افراد براي عضويت در سامانه کمک پلاس و استفاده از آن بايد در هنگام استفاده يا در حالت عادي به قسمت عضويت مراجعه کنند. در اين مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگي، آدرس پست الکترونيکي،موبايل،نام ساختمان،تعداد طبقه، تعداد واحد در طبقه، کلمه عبور و رمز عبور عضويت براي آنان پيامک مي گردد که پس از دريافت پيامک ،کاربران،عضويتشان تاييد و ميتوانند وارد سامانه شوند.
تبصره 1
تنها اشخاص حقيقي حق عضويت در سامانه کمک پلاس را دارند.
تبصره 2
صرف عضويت در سامانه کمک پلاس دليل بر قبول و پذيرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هيچ وجه پذيرفته نيست.
تبصره 3
کاربر بايد رمز عبور و نام کاربري خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، مي تواند با ارسال پيامک کلمه KOMAKPLUS با تلفن همراه خود مجددا" کلمه عبور جديدرا اخذ نمايد.
تبصره 4
کاربر بايد آدرس پست الکترونيک و تلفن همرا خود را به همراه ساير اطلاعات درخواستي به طور صحيح اعلام نموده و مسئوليت ثبت اشتباه و يا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
تبصره 5
عضويت در سامانه کمک پلاس طبق تعرفه اعلامي ميباشد.
تبصره 6
به دليل آنکه در برخي از موارد احراز هويت خريدار از طريق نام و نام خانوادگي ارائه شده در سامانه کمک پلاس امکان پذير است، مسئوليت هرگونه مغايرت مشخصات فوق با هويت واقعي عضو بر عهده خود افراد بوده و سامانه کمک پلاس هيچ گونه مسئوليتي نسبت به مغايرت هاي احتمالي ندارد.
*بند2
کاربر، مسئول حفظ و نگهداري تمام تلفن ها، سخت افزار کامپيوتر و ساير ابزار ضروري براي دسترسي و استفاده از سامانه کمک پلاس و تمام هزينه هاي مرتبط به آن است و سامانه کمک پلاس مسئول صدمات ناشي از ابزار کاربر نمي باشد.
*بند3
افراد بالاي 18 سال تمام حقوق عضويت و استفاده را در سامانه دارند.
تبصره 1
عضويت براي افراد بين 15 تا 18 سال با اجازه ولي و يا قيم امکان پذير و معتبر است. افراد زير 15سال، حق عضويت در سامانه را ندارند.
تبصره 2
رعايت حکم اين ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتري (عضو) بوده و سامانه کمک پلاس هيچ گونه مسئوليتي در اين خصوص ندارد.
*بند4
کاربر عضو، پس از عضويت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق استفاده از سامانه کمک پلاس را دارد.
*بند5
چنانچه حسب مورد به جاي ايميل از طريق پيام کوتاه و يا سند کاغذي استفاده شود در اين صورت اسناد کاغذي و يا پيام کوتاه به جاي پست الکترونيک اثري بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.
*بند6
سامانه از کليه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دريافتي و ارسالي، (Backup) تهيه نموده و از آن نگهداري مي کند تا در صورت بروز هرگونه خطري براي يک نسخه، نسخه ديگر مصون بماند.
*بند7
کاربر نبايد در سامانه کمک پلاس ( تالار گفت وگو و يا هر قسمت ديگر) اظهاراتي (Comment) را بگذارد و يا اقدامي نمايد که مبين نقض حقوق اشخاص ديگر باشد و يا عمل مجرمانه اي را به دنبال داشته باشد. همچنين کاربران نبايد در خصوص امور مذهبي و سياسي در اين سامانه کمک پلاس اظهار نظر کنند. چنانچه هر يک از کاربران اين ماده را رعايت نکنند، بلافاصله از سامانه کمک پلاس اخراج شده و چنانچه خريدي انجام داده باشند، وجه واريزي به آنان مسترد نمي شود. همچنين کاربر (عضو) حق استفاده از اين سايت را براي هرگونه عمل تجاري از دست مي دهد.
*بند8
اختلال در سرويس اينترنت و يا هر رويدادي که باعث شود ايميل يا پيامک حاوي کد خريد از سامانه کمک پلاس به کاربر نرسد موجب از بين رفتن حق کاربر نمي شود. همچنين سامانه کمک پلاس مسئوليتي در قبال خرابي ها و يا عدم سرويس دهي به دليل اختلال در سرويس اينترنت و ساير زيرساخت هاي مورد نياز ندارد.
*بند9
منظور تعميرات و بروز رساني دوره اي اين سامانه کمک پلاس به طور موقت غيرقابل دسترس مي شود و کاربران حق اعتراض ندارند.
تبصره 1
سامانه کمک پلاس اين حق را داشته که در هر زمان کليه فعاليت هاي سامانه کمک پلاس را متوقف نموده و با پرداخت باقي مانده حساب اعضا کليه فرآيندهاي سامانه کمک پلاس و فعاليت هاي مربوطه را به طور دائمي متوقف نمايد و کاربر عضو حق هيچگونه اعتراضي نسبت به اين امر را ندارد.
*بند10
توليد غيرقانوني- فروش و يا تجارت رسيد کالا و خدمات که توسط سامانه کمک پلاس ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانوني با اقدام کننده آن برخورد مي شود.
*بند11
کمک پلاس تنها مالک اطلاعات جمع آوري شده در اين وبسايت مي باشد و مي تواند از اين اطلاعات در جهت نمايش تبليغات در کليه صفحات سامانه و ساير امور مربوط به فعاليت خود استفاده نمايد و درآمد حاصله متعلق به کمک پلاس مي باشد
*بند12
سامانه کمک پلاس شامل پيوندهايي (link) به ديگر ساير وبسايت ها باشد. کمک پلاس هيچ مسئوليتي در قبال شيوه هاي حفظ حريم خصوصي و صحت اطلاعات آن سايت ها نخواهد داشت.