درباره ما

درباره کمک پلاس

سامانه کمک پلاس از سال 1394 پایه ریزی شده که هم اکنون نسخه اولیه آن با تلاش و همکاری برنامه نویسان مجرب که دارای سابقه طولانی در برنامه نویسی صنعت های مختلف و تجارت الکترونیک دارا می باشند طراحی و پیاده سازی شده است و آماده بهره براداری عموم می باشد. سامانه کمک پلاس از تمام شرکتهای تولیدی کالا و خدماتی که میتوانند به واحد های ساختمانی ارائه خدمات ، یا کالا های مورد نیاز آنها را تهیه نمایند دعوت به همکاری می نماید.

چرا ما؟

سامانه کمک پلاس تلاش می کند باارائه میزبانی خدمات مختلف و متفاوت الکترونیکی ایجاد یک بستری مطمئن و قابل اعتماد برای خدمات دهندگان و خدمات گیرندگان ایجاد نماید تا از این طریق بهترین خدمات را بانرخ و زمان تحویل مناسب در اختیار خدمات گیرندگان قرار دهد.

ما چه امکاناتی تحت اختیار شما قرار میدهیم؟

"با ساختمان پلاس ساختمان خودتان را مدرن کنید" در این مجموعه سعی شده است که تمام وظایف مدیریت ساختمان بصورت الکترونیکی طراحی گردد تا بتواند تمام مسایل مالی ، مدیریت زمانبندی امکانات تفریحی ،مدیریت تعمیرات و نگهداری اثاثیه عمومی ، تشکیل جلسات و ارائه نتایج جلسات به عموم ، تهیه نظر سنجی و استشهاد محلی ، متمرکز نمودن نقشه ها و مدارک مهم ساختمان و ... را تحت اختیار مدیر ساختمان قرار دهد. مدیر ساختمان براحتی میتواند تمام دریافت و پرداخت های ساکنین را کنترل نمایدو همچنین ساکنین با دانلود اپلیکشن رایگان کمک پلاس و ریجیستر کردن برنامه براحتی میتوانند از خدمات پرداخت آسان شارژ ساختمان و گرفتن گزارشات مربوط به دریافت و پرداخت خود و مدیریت استفاده نماید و همچنین میتواند در صورت داشتن امکانات تفریحی همچون استخر ، سونا ،سالن اجتماعات و.. زمان مورد نظر خود را ررزو و در صورت تاییداز آن استفاده نماییدو ...

برنامه شارژ ساختمان رایگان ساختمان پلاس تمام کاربران بعد از عضویت در سامانه از نسخه رایگان می توانند استفاده نمایند، درصورت ثبت اطلاعات ساختمان نسخه رایگان به نسخه یکماه نسخه استاندارد تبدیل میگردد و در صورت ثبت اطلاعات تمامی ساکنین آن نسخه به نسخه پیشرفته تبدیل میگردد که مدیریت ساختمان میتواند از تمامی امکانات سامانه در مدت 2 ماه استفاده نماید و در صورت تمایل میتواند نسخه مورد نظر خود را تمدید یا ارتقاء نماید.

رایگان به کمک پلاس بپیوندید ثبت نام